O nas

Witam na stronie o naszej firmie

Wszyscy wiemy iż z powodów technicznych i estetycznych dach jest najważniejszym elementem naszego domu, dlatego realizację procesu budowy dachu należy powierzyć fachowcom wykwalifikowanym i doświadczonym, którzy dobrze znają zasady sztuki ciesielsko- dekarskie oraz dzięki systematycznym szkoleniom są na bieżąca z technologiami stosowanymi w nowoczesnym budownictwie. Dzięki doskonałej znajomości swojego rzemiosła jesteśmy w stanie doradzić na ile trudne i kosztowne będzie zrealizowanie naszych pomysłów, dokonać kalkulacji niezbędnych materiałów potrzebnych do pokrycia Waszego dachu.

R-BUD to prężnie rozwijająca się firma budowlana działająca  na rynku od 2007 roku, specjalizująca się głównie w budowie nowych oraz remontach istniejących już pokryć dachowych. Świadczymy kompleksowe usługi ciesielsko-dekarskie, takie jak wykonanie i montaż więźb dachowych, pokrycia dachowe wszystkich rodzajów, montaż systemów rynnowych,wymiana i montaż okien połaciowych i wiele innych..

Swoje usługi wykonujemy zarówno dla inwestorów prywatnych na domach jednorodzinnych, kamienicach jak i dla firm oraz wspólnot mieszkaniowych gdzie powierzchnie dachów liczone są tysiącach metrów kwadratowych.

Jako solidna firma udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane prace, Posiadamy również stosowne ubezpieczenia OC z tytułu wykonywania zawodu, zapewniając Państwu poczucie bezpieczeństwa w obszarze naszego działania.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Pomiary oraz kosztorysy dachów wykonujemy bezpłatnie po uprzednim obejrzeniu miejsca realizacji zlecenia uwzględniając ewentualne uwagi / życzenia Klienta.

KONTAKT